PŘÍMĚSTSKÉ LEZECKÉ TÁBORY

Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s lezením do styku nepřišly a rádi by si jej vyzkoušely.
Příměstské lezecké tábory jsou určeny pro děti od 4 let. Věk není tak důležitý. Rozhodující je, aby Vaše dítko přežilo celý den bez Vás a mohlo si tak tábor užít s ostatními dětmi :-).

Termíny táborů

Termíny příměstských táborů jsou následující:

Tábor se koná každý den. Přihlásit je možné se i na jednotlivé dny. ( V přihlášce se vybere konkrétní týden a tam se upřesní jednotlivé dny).

vánoční prázdniny: 23. prosinec a 2. leden
pololetní prázdniny: 3. únor

Organizace kurzu

Tábor začíná každý den v 8:00 a končí v 17:00. V případě vícedenních táborů je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Tábor se koná, pokud se přihlásí alespoň 4 děti.
Co s sebou:
  • Pohodlné sportovní oblečení (tepláky, mikina);
  • Sportovní boty s bílou podrážkou na přezutí;
  • Láhev na pití;
Tábor se koná na naší lezecké stěně v Praze Ruzyni. V lezeckém centru je velká venkovní, vnitřní lezecká stěna a bouldrovka. Pro děti je venku také trampolína, bouldrovací kámen a slakline. V létě tak děti lezou venku na čerstvém vzduchu.
Po skončení tábora trenéři přivedou všechny děti zpět na recepci stěny a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Děkujeme za pochopení.

Kolik vás to bude stát

Cena za jeden den pro jedno dítě činí 850 Kč. V případě přihlášení sourozenců platí pro dalšího sourozence sleva 12%. V této ceně jsou zahrnuty služby instruktorů, zapůjčení veškerého potřebného lezeckého vybavení včetně bot a strava (2 svačiny a oběd).
Jídlo je zajištěno v restauraci přímo v budově.
Zálohu 50% je třeba uhradit při potvrzení přihlášky. V případě táborů kratších jak 3 dny je třeba uhradit celý poplatek dopředu.

Děti z Prahy 6 a 5 můžou opět využít příspěvek od Prahy 6 a 5- více info bude na www.aktivnimesto.cz. Registraci musíte udělat sami, naše ICO 22711309. ( Jedná se o dva kroky, v jedom se zaregistrujete a ve druhém určité nás podle IČO). Pokud budete mít zažádáno, stačí nám uhradit o tuto částku méně a do poznámky k platbě připsat AM. 

Faktura je generováno přímo systémem při vyplnění přihlášky na https://lezeckekurzy.webooker.eu/

Storno podmínky:
V případě storna více jak 14 dní (včetně) před termínem tábora vám bude vrácena plná částka. V případě storna méně jak 14 dní ale více jak 4 dny (včetně) před termínem tábora vám bude vráceno 50% z ceny. V případě storna méně jak 4 dny před termínem již bohužel kurzovné nevracíme.

Přihláška

V případě, že máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 983 181 (10-18 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu kurzy@lezeckekurzy.cz.
V případě, že se chcete rovnou přihlásit, využijte prosím naši elektronickou přihlášku.

LETNÍ LEZECKÉ TÁBORY

Letní lezecký tábor je určený pro děti od šesti či sedmi let, ale nebráníme se i mladším lezcům - už od pěti let. Na dětský lezecký tábor je možné se přihlásit i bez absolvování našeho lezeckého kroužku. Tábor je určen i úplným začátečníkům. Pokud si nejste jisti, jestli by vaše dítě tábor zvládlo, zavolejte nám a vše si vysvětlíme a zvolíme ten nejlepší postup, tak aby si vaše dítě tábor užilo.

Termíny táborů

Kozelka
  • 7.8. - 14.8.2022
  • 14.8. - 21.8.2022
Ostrov u Tisé
  • 13.7. - 17.7.2022

Ostrov u Tisé

Letní lezecký tábor v Ostrově u Tisé je určen maximálně pro 16 dětí. Tábor je určen pro starší děti. Spaní bude v kempu ve vlastních stanech. Vařit si budeme všichni společně.

V případě špatného počasí a nemožnosti lezení na písku bychom zvažovali přesun do jiného kempu pravděpodobně u Srbska. 

Kozelka

I letos se budou konat dva dětské lezecké tábory pro děti v krásné lezecké oblasti Kozelka v západních Čechách. Lezecká oblast se nachází na zalesněném kopci Kozelka v blízkosti obce Doubravice u Nečtin. Tvoří ji spousta skalních věží a stěn ze sopečného tufu, rozesetých po celém obvodu kopce. Bydlet budeme na chatě plzeňského horolezeckého oddílu. Letní lezecký tábor  je určen maximálně pro 29 dětí.

Kolik vás to bude stát

Ceník táborů
  Cena za dítě
 Tábor Kozelka  5 200 Kč
 Ostrov u Tisé  4 000 Kč


Děti z Prahy 6 a 5 můžou opět využít příspěvek od Prahy 6 a 5- více info bude na www.aktivnimesto.cz. Registraci musíte udělat sami, naše ICO 22711309. ( Jedná se o dva kroky, v jedom se zaregistrujete a ve druhém určité nás podle IČO). Pokud budete mít zažádáno, stačí nám uhradit o tuto částku méně a do poznámky k platbě připsat AM.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, instruktoři a zapůjčení lezeckého materiálu (sedák a helma). V ceně není zahrnuto zapůjčení lezecké obuvi. Doprava je na tábor individuální. Na táboře si vaříme sami. Strava je zajištěna pětkrát denně, pitný režim pak po celý den.

Přihláška

V případě, že máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 983 181 (10-18 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu kurzy@lezeckekurzy.cz.
V případě, že se chcete rovnou přihlásit, využijte prosím naši elektronickou přihlášku.

LETNÍ LEZECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Lezecká soustředění jsou vhodná pro starší děti. Pokud si ale nejste jisti, jestli by vaše dítě soustředění zvládlo, zavolejte nám a vše si vysvětlíme a zvolíme ten nejlepší postup, tak aby si vaše dítě soustředění užilo.
Pro mladší děti pořádáme lezecký tábor, na kterém se budou hrát i různé hry. Cílem soustředění je zdokonalení techniky a pohybu ve skalním terénu. Děti si dobře zalezou na odjištěných cestách.

Termíny soustředění

Letos se soustředění koná:
  • Z důvodu COVID letos se soustředění nekoná. Využijte možnost letních táborů, děkujeme. 

Organizace soustředění

Soustředění probíhá v lezecké oblasti Frankenjura, která se nachází v Německu asi 3 hodiny jízdy od Prahy směr Rozvadov. Bydlet budeme na v kempu. Vařit si budeme sami. Strava bude zajištěna 5 x denně, pitný režim po celý den. Letní lezecké soustředění je určeno dětem, které již mají zkušenosti s lezením na stěně.
Cena za jedno dítě je 8 000 Kč.

Číslo účtu je 2700412179/2010, do poznámky jméno dítěte a "jura" a VS je 2. 

V ceně je zahrnuto ubytování, doprava auty z Ruzyně, strava, instruktoři a zapůjčení lezeckého materiálu (sedák a helma). Cena nezahrnuje zapůjčení lezeček, stanů a pojištění. Stany domlouváme a koordinujeme, není potřeba, aby každý měl vlastní stan :)

Přihláška

V případě, že máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 983 181 (10-18 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu kurzy@lezeckekurzy.cz.
V případě, že se chcete rovnou přihlásit, využijte prosím naši elektronickou přihlášku.