BOULDROVKA

Lezcům preferujícím bouldering nabízí naše lezecká stěna dvě boulderovky o ploše více jak 100 čtverečních metrů. Naleznete zde jak několik desítek značených boulderů, tak dostatek prostoru pro improvizaci.

Výška 4m

Výška 4m

Přes 40 boulderů

Přes 40 boulderů

100 čtverečních metrů

100 čtverečních metrů

Přes 2000 chytů

Přes 2000 chytů

Naše bouldrovka vám může nabídnout celou škálu profilů od kolmic, přes mírně převislé, převislé (45 stupňů), až po krátký stropík. Oblíbenou "atrakcí" je i profil s nastavitelným sklonem v rozsahu 15 až 65 stupňů. Výška stěny je 4 metry a celková plocha všech profilů činí přibližně 100 metrů čtverečních, osazených přibližně tisícem chytů. Před zraněním vás ochrání kvalitní neopotřebovaná matrace.

Součástí boulderovky je i malý kampus a pokud to zahrnuje váš tréninkový plán, můžete si pověsit i Bacharův žebřík. Především dětem je pak určen i samostatný bouldrovací kámen.

Naše bouldrovka není sice tak velká, jakou můžete nalézt ve specializovaných bouldrových centrech, ale až tak malá, aby se na ní nedalo kvalitně potrénovat, zase není. Oproti specializovaným centrům vám můžeme nabídnout větší výběr chytů na menším prostoru (a tedy i větší prostor pro vlastní kreativitu při tvorbě boulderů) a především klidné prostředí pro trénink. Boulderovku několikrát ročně přestavujeme a chyty pravidelně čistíme. Pokud vám pro trénink schází inspirace, můžete zkusit některé z označených boulderů různých obtížností.